Интернет-магазин спортивного питания

Спортивне харчування - Балта | BuhNemO.NeT

Спортивне харчування - Балта - Спортивне харчування: вперед до перемог!

Великий Мохамед Алі сказав колись: «Чемпіона створює те, що у нього всередині — бажання, мрії, мета». …І харчування — додаємо ми.

Під час значних фізичних навантажень ви втрачаєте величезну кількість корисних речовин, їх неможливо відновити лише звичайним збалансованим раціоном харчування, потрібні додаткові вітаміни і мінерали, амінокислоти і енергетики, протеїни і стимулятори.

Від їх наявності у достатній кількості залежать ваші спортивні результати і самопочуття.
Ми пропонуємо спортивне харчування, яке допоможе вам не тільки досягти бажаних результатів, а й підтримувати їх протягом довгого часу. Можете бути впевнені у якості товарів, представлених в нашому каталозі, — це ретельно і навіть прискіпливо відібрана продукція відомих брендів.

Спортивне харчування - Балта - ПРОПОЗИЦІЇ, ВІД ЯКИХ НЕ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ

Ви молоді, активні, енергійні, впевнені у тому, що життя лише починається, і здається, що додаткові джерела енергії вам не потрібні? Але саме зараз, коли ви починаєте активно займатися спортом, треба забезпечити організм всім необхідним до дрібниць. Спортивне харчування — саме те, що потрібно, щоби забезпечити силу м’язів, швидкість реакції, спритність, витривалість.

 • Потрібно наростити м’язову масу, розвинути максимальну силу і витривалість? До вашої уваги протеїни, гейнери, засоби, що підвищують рівень тестостерону.
 • Є необхідність скинути зайву вагу? У вашому розпорядженні жироспалювачі, енергетики та комбіновані замінники харчування.
 • Відчуваєте ослаблення імунітету чи зниження рівня регуляції ендокринної системи? Комплекс вітамінів, мінералів та енергетичних добавок стануть вам у пригоді.

Дуже важливо вдало підібрати і купити спортивне харчування у чіткій відповідності до власних потреб. Адже саме від цього залежить його ефективність. І ми маємо все необхідне, щоб вам допомогти.

Спортивне харчування - Балта - ЧОМУ КУПУВАТИ СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ У НАС — ВИГІДНО

Формуванням асортименту інтернет-магазину займаються професіонали — спортсмени і тренери, ті, хто має власний досвід вживання представлених у каталозі товарів і охоче тим досвідом ділиться.
Переваги покупок у нас очевидні:

 • якість брендової продукції гарантована;
 • асортимент спортивного харчування багатий, весь час оновлюється і поповнюється регулярно;
 • ціни зрозумілі — вартість відповідає якості, притому заохочує на подальші придбання;
 • доставка оперативна і точна.

Але і це ще не все!

Наші консультанти допоможуть підібрати спортивне харчування індивідуально — орієнтуючись на поставлену мету і стан організму в цілому. Ми охоче поділимося цікавими фактами, ефективними рецептами та інформацією про новинки, що зробить наше спілкування плідним і довготерміновим.

Ми із задоволенням станемо вашими друзями і порадниками, але спортивне майбутнє залежить тільки від вас — творіть свою долю, робіть свій вибір.

Телефонуйте. Ми чекаємо на ваш дзвінок.

  Отзывы
  27.02.2015
  Ольга
       
  Декілька місяців тому почала інтенсивне тренування у спорзалі щоб схуднути. Тренер порадив допомогти своєму організму схуднути не лишє спортом, а і додатковим вживанням
  26.02.2015
  Ольга
       
  Декілька місяців тому почала інтенсивне тренування у спорзалі щоб схуднути. Тренер порадив допомогти своєму організму схуднути не лишє спортом, а і додатковим вживанням
  23.02.2015
  Евгений
       
  Этот магазин посоветовал тренер, который уже несколько раз покупал здесь оригинальное спортивное питание!
  22.02.2015
  Иван Николаев
       
  Очень познавательная статья информативного содержания. Лично для себя узнал много нового.
  Добавить отзыв
       
  Заполните обязательное поле
  Введите код с картинки
  Необходимо согласие на обработку персональных данных
  050 247-03-77
  Без выходных 10:00 - 20:00
  Луцк Ковельська 1
  РЕКЛАМА

  РЕклама


  РЕклама


  РЕклама


  РЕклама


  РЕклама


  РЕклама